O firmie

O NAS

Nasza firma od wielu lat zajmuje się skupem-sprzedażą nieruchomości za gotówkę oraz świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.
Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę realizowanych transakcji.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów, znajomości rynku nieruchomości oraz udziałowi w licznych szkoleniach pomagamy naszym klientom w zrealizowaniu najbardziej korzystnych, bezpiecznych transakcji.
Współpracujemy z wieloma biurami nieruchomości, bankami, geodetami oraz kancelariami notarialnymi.
Działamy etycznie i rzetelnie, a co najważniejsze szybko i skutecznie.
O swoich klientów troszczymy się od momentu nawiązania współpracy, aż do dnia przeniesienia własności nieruchomości.
Branża nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce. Osoby korzystające z naszych usług oczekują od nas wyczucia rynku oraz wysokich standardów pracy.
To wymaga od nas ciągłej inwestycji w rozwój swoich kompetencji oraz otwartości na zmiany.

Zapraszamy do współpracy.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK DZIAŁAMY

Pomagamy klientom indywidualnym oraz firmom znaleźć optymalne rozwiązanie jak sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.
Dokładnie poznajemy oczekiwania klienta, by w kolejnym kroku zaproponować najkorzystniejsze rozwiązanie.

W oparciu o własną wiedzę i doświadczenie, a czasem także współpracę z innymi instytucjami generujemy ofertę dopasowaną do potrzeb klienta.

Osoby decydujące się na sprzedaż mieszkania, borykają się z problemem znalezienia kupującego w krótkim okresie. Proces sprzedaży może potrwać wiele miesięcy,
z uwagi na częste przypadki finansowania zakupu kredytem bankowym, a procedury z tym wiązane są skomplikowane i mogą zajmować wiele miesięcy. 
Klienci, którzy chcą szybko zbyć nieruchomość, często nie wiedzą jak skutecznie i szybko to zrobić. Zwłaszcza kiedy nieruchomość jest obciążona długiem, a niejednokrotnie wobec danej nieruchomości, została już wszczęta egzekucja komornicza, co znacznie ogranicza możliwości jej sprzedaży.
Takim osobom oferujemy pomoc w ramach naszego pośrednictwa, czy też skup nieruchomości od klienta.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.